Valmistamme lounaan käsityönä aina vain parhaista raaka-aineista.
Alkupalapöytään teemme keskiviikosta perjantaihin herkullisia salaatteja ja leipää leivomme joka aamu.
Lounaan hinta 12,50€ (business-lounas 30€)
Tiistaisin lounaaksi on jatkossa aina kahden ruokalajin lounas.
Lounaan hinta 12,50€ (Business-lounas tiistaisin 20€).
Kysymällä saat myös lounaan kaveriksi parhaat vinkit viinivalikoimastamme!
Olemme toistaiseksi suljettuna Koronaviruksen vuoksi.
Verkassa nautit laadukkaan ja maistuvan lounaan ti - pe klo 11-15
Lounas tarjoillaan pöytiin valintasi mukaan kolmesta vaihtoehdosta. Sen lisäksi saat nauttia tiistaisin alkukeiton ja keskiviikosta perjantaihin salaattipöydän antimista, tuoreesta leivästä sekä rennosta tunnelmasta.
Onko tärkeä tapaaminen tiedossa? Tarjoamme vaihtoehtona myös businesslounaan, jonka avulla lounashetken saa nousemaan illallisen tasolle.
Tarvittaessa voit varata myös kabinetin käyttöön yksityistilana lounaan ajaksi laadukkaan tekniikan kera. Lisätietoa saat henkilökunnalta.
Businesslounas sisältää salaattipöydän, kolme ruokalajin pöytiintarjoillun menun sekä kahvin.
Menun pääruoka valitaan päiväkohtaisen lounaslistan vaihtoehdoista.
Puolipäiväkokous sisältää kokoustilan, kokoustekniikan, aamukahvituksen suolaisen kera, sekä lounaan.
Kokopäiväkokous sisältää kokoustilan, kokoustekniikan, aamu- sekä iltapäiväkahvitukset sekä lounaan.
Kokouspaketit on mahdollista muokata juuri teidän tarpeisiin sopivalla tavalla lisäten välipaloja tai vaikka nauttimalla maittava menukokonaisuus päivän päätteeksi!
Kysy tarjousta!